קרצוף וליטוש גרניט


פתרון אידיאלי לבתים אחרי שיפוץ ובנייה, לחידוש מראה הרצפה

קרצוף וליטוש מרצפות גרניט וקרמיקה מביא להסרת לכלוך ושומנים שדבקו במשך תקופה ארוכה, ומקנה למשטח מראה חדש. זהו פתרון אידיאלי לבתים אחרי שיפוץ ובנייה, לחידוש מראה הרצפה.


כל מה שרציתם לדעת על קרצוף וליטוש מרצפות

המראה האלגנטי של רצפת הגרניט שלכם כבר נשחק? הרצפה איבדה את הקסם המיוחד שהיה לה? 

אל תדאגו, יש פתרון. באמצעות קרצוף וליטוש גרניט של חברת ניקיון בתל אביב תוכלו להחזיר לרצפה את החזות המבריקה והיוקרתית שלה. כל המידע שאתם צריכים לדעת במאמר שלפניכם. 

 

באילו מקרים ליטוש גרניט יכול להיות רלוונטי ואיך עושים את זה?

ריצוף גרניט, שהוא ריצוף דמוי אבן טבעית, יוצר בבית אמירה יוקרתית, נחשב אסתטי מאוד ומשלים את הקו שבו עוצב הבית. יחד עם זאת, כמו כל חיפוי רצפה, הזמן נותן את אותותיו על חיפוי הגרניט, שהמראה שובה הלב שלו מאבד עם הזמן מקסמו. הבשורה הטובה היא, שאפשר להחזיר לרצפת גרניט את המראה המיוחד שלה באמצעות קרצוף וליטוש מרצפות. קרצוף וליטוש גרניט הן פעולות שאמורות להסיר כתמי שומן ולכלוך שנדבקו עם השנים לרצפה, ופגעו במראה שלה. התהליך נעשה על-ידי חברה מקצועית, והוא מאפשר גם ליצור שכבת אטימות נוספת, המונעת ספיחה של נוזלים, זאת על אף שהגרניט נחשב כחיפוי עמיד שאינו סופג נוזלים. 

 

לנקות רצפת גרניט בחומרי ניקוי מיוחדים למען מראה מבריק כל הזמן

כדי לתחזק קבוע את רצפת הגרניט לאחר שעברה ליטוש וקרצוף ניתן להצטייד בחומרי ניקוי, המבוססים על נוסחה ייחודית המותאמת לחיפוי גרניט. חומרים אלה ניתן להשיג אצל חברת ניקיון בחיפה והם אינם מותירים סימני מריחה בגמר הניקוי, והם מונעים הצטברות של אבק, לכלוך וכתמים על חיפוי הגרניט. 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216