פוליש קריסטלי רב-שכבתי (גלזורה יהלום)


דור הפוליש  מתמחה בפוליש קריסטלי והברקת רצפות, קרצוף אריחי גרניט וקרמיקה חידוש המרצפות ויצירת שכבת מגן לרבות מריחת וקס, סילר מסוגים שונים, כאשר לכל אבן ו/או אריח אנו מקפידים להשתמש בחומרים המתאימים לו

חברת הניקיון במרכז דור הפוליש מתמחה זה יותר מ- 20 שנה במתן שירותי ניקיון, פוליש והדברה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל אזור הצפון והמרכז. החברה עושה הכול כדי לספק ללקוחותיה את השילוב המושלם של עבודה איכותית במיוחד ושירות עם חיוך - שירות אדיב, אמין במיוחד ומדויק בזמנים.

 

פוליש קריסטלי רב-שכבתי

מה זה?, ולמה צריכים את זה בכלל??

הפוליש הינו סוג מיוחד של ניקיון, שהחומר הפעיל בו מסיר את השכבה העליונה של האריח, ועכב כך נחשפת שכבה חדשה ונקייה של האריח, שאותו משלים הפוליש הקריסטלי ו/או הרב שכבתי היוצרים שכבות מגן ומבריק (גלזורה יהלום) את האריחים (סוג זה של ניקיון/הברקה מתאים לרוב לריצופים באריחי שיש ו/או טראצו (בלטות).

 

הידעתם... הברקת המרצפות מחייה את מראה האריח, שבאופן טבעי הינו נטול ברק. פעולת ההברקה אינה פוגעת באבן, ואף מאוד רצויה ודרושה בסוגים שונים של מרצפות, שבהן השכבה העליונה כולה הינה שחוקה ומלוכלכת כתוצאה מבלאי שנגרם במשך השנים, שומן ולכלוך שנספגו באבן או כתוצאה משימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים. במקרים אלו מבצעים קרצוף וליטוש של האריחים לפני ההברקה הקריסטלית.

קרצוף האריחים מאוד מומלץ לפני ביצוע הברקה או כל חומר מגן אחר כדי לוודא שהשכבה העליונה של האריח נקייה וכך גם חומר ההברקה או חומר ההגנה נספגים טוב יותר באריח, ללא סימנים ועמידים לאורך זמן.

 

הברקה קריסטלית

באריחים שבהם לא מבצעים הברקה קריסטלית כגון סוגים שונים של אבן טבעית, גרניט פורצלן, קרמיקה ועוד.. רצוי ומומלץ לבצע קרצוף וליטוש של האריחים בחומרים המתאימים להם לשם הסרת שכבת שומן ו/או לכלוך שהצטברו בשכבה העליונה של האריח. מומלץ, בייחוד במרצפות של מבנים ישנים, בבתים אחרי בנייה ו/או שיפוץ לחידוש מראה הרצפה והברק הטבעי של האריח.

 

חברת הניקיון בצפון דור הפוליש

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום מתמחה בהברקת רצפות, קרצוף אריחי גרניט וקרמיקה חידוש המרצפות ויצירת שכבת מגן לרבות מריחת וקס, סילר מסוגים שונים, כאשר לכל אבן ו/או אריח אנו מקפידים להשתמש בחומרים המתאימים לו

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216