מעבר לדירה חדשה הוא ציון דרך חשוב בחיים, והוא מצריך היערכות מבעוד מועד. אחת המשימות המרכזיות שרצוי לבצע בטרם נכנסים לדירה ניקיון אחרי שיפוץחדשה במסגרת ההיערכות לקראת המעבר הוא פוליש וניקיון יסודי שלה. 

מדוע זה קריטי?

כל הסיבות לנקות את הדירה רגע לפני שתיכנסו לגור בה

מעבר לדירה חדשה כמוהו כפתיחת דף חדש בחיים. גם אם אנחנו לא עוברים עיר מגורים, העברת כל תכולת הדירה הישנה למקום חדש, יחד עם כל הזכרונות המעורבים בכך, היא יציאה לדרך חדשה. 

ניקיון אחרי שיפוץ של הדירה החדשה יאפשר לנו לפתות את הפרק החדש בחיינו באופן נייטרלי ונקי, במלוא מובן המילה. מעבר לכך, ניקיון דירה חדשה לפני המעבר אליה הוא חשוב מסיבות פרקטיות. ניקוי הדירה לאחר שכבר מיקמנו בה את כל המטלטלין שלנו ולאחר שהצבנו את כל הרהיטים במקום שבו הם אמורים לעמוד הוא פשוט מסובך יותר. ניקיון כזה, לאחר שהדירה כבר תהיה מרוהטת יצריך הנזזת רהיטים והרמתם, מה שעלול לגרום לנזק לגב, ולכן, כל עוד ניתן להימנע מכך כן ייטב. ניקוי של הדירה בטרם נכנסנו לגור בה, אם כן, יאפשר לנקות אותה באופן מהיר וזריז ומבלי שנצטרך לאתגר את החוסן הגופני שלנו. למשימה זאת כדאי לפנות לחברת ניקיון במרכז או חברת ניקיון בצפון לפי מקום המגורים.

 

אז מה היה לנו בעצם?

לסיכום, ניקוי הדירה החדשה מבעוד מועד, לפני שנעבור אליה, יאפשר לנו לחסוך זמן ולהיות יותר פרקטיים, וכן, להתחיל תקופה חדשה בחיינו באופן נקי וברגל ימין. 

 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216