שגרת היום העמוסה שלכם לא מותירה לכם דקה פנויה? אין לכם זמן להקדיש לתחזוקה וניקיון של הבית? מחפשים חברת ניקיון כדי להפקיד את המשימה בידיה? לפניכם מדריך קצר, שיסייע לכם לבחור חברות ניקיון מקצועית.

כך תבחרו חברת ניקיון שתבריק לכם את הבית 


1. לפני שאתם מתחילים לשבור את הראש במציאת חברה ראויה, מקצועית ובעלת תודעת שירות גבוהה, התייעצו עם חברים. הם בוודאי גם כן חברות ניקיון מתקשים להתמסר לניקיון הבית, ונעזרים בחברת ניקיון שעושה את זה עבורם. אם הם רווים נחת מהחברה שמנקה עבורם את הבית, אין סיבה שלא תצרו קשר עם החברה הזו.

2. בדקו את שנות הניסיון והוותק של חברת ניקיון בצפון לדוגמה. ניסיון מעיד במידה רבה על מקצועיות, ולכן, אם לחברה שנות ניסיון רבות, הסיכויים שתהיו מרוצים מהשירות שתקבלו הם גבוהים יותר.

3. בדקו באתר החברה מיהם הלקוחות הנמנים על רשימת לקוחותיה. אם רשימה זו כוללת גופים גדולים וחברות מוכרות, סביר להניח שמדובר בחברת ניקיון רצינית מאוד ואמינה, עם מעגל לקוחות מרוצים גדול. 

 

לפנות לחברה המתמחה בניקיון בתים בפרט

4. בדקו שחברת הניקיון מתמחה בסוג הניקיון הדרוש לכם. חברות רבות, למשל, עוסקות בניקוי משרדים, ועל אף שניקיון משרדים ובתים במהותם הם זהים, עדיין מדובר בנישות שונות שמצריכות התייחסות שונה. רצוי לפנות לחברה שעוסקת בניקיון בתים ופוליש וניקיון, כדי שהמשימה תיעשה על הצד הטוב ביותר תוך הקפדה על הניואנסים הדרושים. 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216