פוליש קריסטל או פוליש ווקס - איך תדעו לעשות את הבחירה המבריקה?
לרוב האנשים איכפת איך נראה הבית שלהם, וחלק ממה שצריך לדאוג לו אחת לכמה שנים אלה גם הרצפות. העניין הוא שכאשר הרצפות נקיות ומבריקות הבית כולו נראה יותר יפה, ולכן שווה לפנות אל חברת פוליש מקצועית שתוכל לתת לכם שירות בתחום. המטרה העיקרית של הפוליש היא חידוש וניקוי המרצפות, ולסוגן של המרצפות יש השפעה מכרעת על בחירת סוג הפוליש ועל החומרים שבעזרתם תתבצע העבודה. 

הפוליש הישן והמוכר


פוליש ווקס הוא הפוליש הכי מוכר, וותיק וידוע, אך בימינו בדרך כלל עושים בו שימוש בעסקים כמו:

- בתי מלון 

- משרדים פרטיים

- משרדים ממשלתיים

- בתי ספר וכדומה

פוליש כזה גורם לרצפה להיראות נקייה, מרשימה ויוקרתית, ולכן אפשר להבין מדוע הרבה עסקים בוחרים בו. היתרון הגדול של הפוליש הזה הוא המחיר, אך יש לו גם שני חסרונות שחשוב להיות מודעים אליהם: הוא לא מחזיק מעמד להרבה זמן ואפילו ע"י הזזת רהיטים נוצרים סימנים ואף שריטות. 

 

הפוליש שכולם רוצים 


לעומת זאת, פוליש קריסטל הוא הפוליש הפופולארי ביותר לבתים פרטיים, שכן הוא מעניק לרצפות ברק ללא שריטות וזה קורה בעזרת פעולת קרצוף מאוד אגרסיבית. התוצאות של הפוליש הזה מקסימות וגם מחזיקות מעמד ללא מעט זמן, אך קיימים גם שני חסרונות, והם: המחיר הרבה יותר גבוה בהשוואה לאפשרות השנייה וגם לא ניתן לבצע אותו על קרמיקה וגם לא על גרניט פורצלן. 

לסיכום, פוליש זו בחירה נהדרת לבית ולמשרד אך כדאי להתייעץ עם המומחים לפני שבוחרים את הפוליש המתאים ביותר כדי שהתוצאות תהיינה כמה שיותר טובות.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216