הרי לכם סיפור שלקוח מחיי היום יום של רבים מאיתנו. אתם גרים במרכז ומזמינים עובד ניקיון כדי שלא תצטרכו לטרוח על כך לאחר יום עבודה ותוכלו להקדיש את  כל כולכם לילדים, לחבר או לבעל. במקרה שני אתם מזמינים חברת ניקיון עבור העסק שלכם כדי לשמור עלו נקי ושלעובדים שלכם יעבדו בתנאים הטובים ביותר. החברה  חברת ניקיון במרכז שהזמנתם מבטיחה לכם הרים וגבעות ולבסוף אתם מתאכזבים ומגלים שכמעט כלום לא נקי, חפץ כל שהוא נשבר בעת ניקוי האבק, והכסף ששילמתם לא קיבלתם עליו תמורה. אתם יכולים לנשום עמוק כי הגעתם בדיוק למקום הנכון. 

חברת ניקיון במרכז

 

שירותים של חברת דור פוליש הינם מגוונים וכוללים את כל סוגי שירותים בהתאם לדרישות הלקוח. החברה שלנו מבצעת את מכלול פעולות - כמו פוליש, הברקת וליטוש רצפות, קרצוף פנאלים, הברקת מטבחים, חלונות, שבילי גישה תיקוני שיש ועוד. כשזה נוגע לעסק שלך או לביתך, שמירה על היגיינה הינו דבר הכרחית המבטיחה את בריאותך ובריאות עובדיך, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית העושה שימוש בחומרים איכותיים העומדים בתקנים הנדרשים ומעסיקה בין שורותיה עובדי ניקיון ופיקוח איכותיים ואמינים. אנו בדור פוליש מציגים את הסטנדרט הגבוה ביותר בענף זה בשיטות העבודה והניהול ובבקרת האיכות הקפדנית בענף. 

 

חברת ניקיון במרכז - דור הפוליש


דור הפוליש היא חברת ניקיון בתל אביב המספקת את שירותיה בכל המרכז.אחד הדגשים החשובים ביותר אצלנו חברת ניקיון במרכז - דור הפולישהוא שעובדי החברה עומדים בזמנים וביעדים שהוצבו להם. השירותים של דור הפוליש מתקיימים תוך שירות מתקדם ומקצועי של כל הלקוחות.

החברה נותנת שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח באשר הוא. חומרי הניקוי של חברת דור הפוליש הם חומרים ידידותיים לסביבה, כמו כן, שיטות העבודה של דור הפוליש  איכותית הן שיטות ממוקדות ומיוחדות שפותחו במהלכם של שנות עבודה רבות באזור המרכז.

שביעות רצון הלקוח היא ערך עליון עבור  דור הפוליש והקריטריון עיקרי המעיד על איכות איכות השירות והמקצועיות של החברה. אם אתם גרים באיזור תל אביב והסביבה ונזקקים לשירותיה של חברת ניקיון לעסק שלכם או לבית שלכם, אל תתפשרו. חייגו עכשיו והזמינו את שירות הניקיון הטוב ביותר. אנו מבטיחים שתקבלו תמורה עבור כספכם וביתכם יהיה נקי מבריק ונוצץ. 

  
לפרטים נוספים ויצירת קשר : 052-691-54-09