מדריך לקראת הפסח

מדריך לקראת הפסח: כך תנקו את הבית ביסודיות 
הפסח מתקרב אלינו, ואנחנו מתחילים להרגיש את חדוות הניקיון זורמת לנו בעורקים. ניקיון יסודי של הבית הוא חלק מרכזי בהכנות לקראת החג, וכדי שתבצעו את החלק הזה ביעילות ובאופן מוצלח, יצרנו בשבילכם מדריך קצר לניקיון יסודי של הבית ב-5 שלבים.

ניקיון אחרי שיפוץ

מעבר לדירה חדשה הוא ציון דרך חשוב בחיים, והוא מצריך היערכות מבעוד מועד. אחת המשימות המרכזיות שרצוי לבצע בטרם נכנסים לדירה ניקיון אחרי שיפוץחדשה במסגרת ההיערכות לקראת המעבר הוא פוליש וניקיון יסודי שלה. 

מדוע זה קריטי?

מדריך קצר לבחירת חברות ניקיון

שגרת היום העמוסה שלכם לא מותירה לכם דקה פנויה? אין לכם זמן להקדיש לתחזוקה וניקיון של הבית? מחפשים חברת ניקיון כדי להפקיד את המשימה בידיה? לפניכם מדריך קצר, שיסייע לכם לבחור חברות ניקיון מקצועית.

טיפים לניקיון מוצלח

פטנטים בתחום ניקיון הבית
ניקיון הבית הוא אחת מהפעולות התחזוקתיות החשובות ביותר, שיבטיחו שהות נעימה, רגועה ונינוחה בבית שלנו. בהתקרב חג הפסח, שניקיונות הבית הם חלק בלתי נפרד מההיערכות לקראתו, קבלו רשימה של כמה פטנטים וטיפים בתחום ניקיון הבית, למען ניקיון יעיל ואפקטיבי.  

ליטוש שיש ללא אבק

ליטוש שיש ללא אבק - איך לעשות את זה נכון?
אחרי שנים רבות של הזנחה הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לא רק לשטוף את הריצוף בבית אלא גם לעשות משהו מעבר לזה כדי שהמרצפות תחזורנה להיות מבריקות ויפות? אם כך, יכול להיות שהגיע הזמן לבצע ליטוש שיש ואבן, תלוי בסוג המרצפות שיש לכם. 

פוליש קריסטל או פוליש ווקס

פוליש קריסטל או פוליש ווקס - איך תדעו לעשות את הבחירה המבריקה?
לרוב האנשים איכפת איך נראה הבית שלהם, וחלק ממה שצריך לדאוג לו אחת לכמה שנים אלה גם הרצפות. העניין הוא שכאשר הרצפות נקיות ומבריקות הבית כולו נראה יותר יפה, ולכן שווה לפנות אל חברת פוליש מקצועית שתוכל לתת לכם שירות בתחום. המטרה העיקרית של הפוליש היא חידוש וניקוי המרצפות, ולסוגן של המרצפות יש השפעה מכרעת על בחירת סוג הפוליש ועל החומרים שבעזרתם תתבצע העבודה. 

ניקיון כללי ויסודי

דור הפוליש מספקת שירותי ניקיון כלליים ויסודיים לפי בחירתו וצרכיו של הלקוח בבתים פרטיים, לחברות הבניה, משרדים, חנויות, מסעדות, וכו'

עוברים דירה... גמרתם שיפוץ... או סתם כי פסח מגיע...

שירותי ניקיון ניתנים באופן שוטף(אחזקה קבועה) או חד פעמי.

הטיפים שיסדרו לכם את החיים

מתוך משימות שונות שיש לכל אחד מאיתנו בחיים, בהחלט ניתן לומר שהמשימה של ניקיון הביתה לא קלה לכולנו. אומנם זה נכון שיש מי שאוהב לעשות זאת ויש גם מי שיזמין מנקים מקצועיים, אך הרבה אנשים ינסו לעשות זאת לבד, כל אחד בגלל השיקולים שלו. זה נשמע לכם מוכר כי גם אתם מנקים בכוחות עצמכם? אם כך, כדאי שתעיינו במאמר שלפניכם כי הוא כולל מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם בניקיון.

חברת ניקיון בחיפה

אתם מנהלים משרד גדול? רוצים שהבית שלכם תמיד יהיה נקי? אם כך, אין ספק שאתם צריכים למצוא את הפתרון הכי טוב שיש לגבי האחזקה של המשרדים, ולא חברת ניקיון בחיפהבטוח שהאפשרות של לנקות לבד באמת יכולה להתאים לכם. יש אנשים שיכולים לנקות מידי פעם את הבית הפרטי שלהם, אך כאשר מדובר על המשרד עדיף לא לעשות את זה לבד. המשרד שלכם חייב להיות נקי במיוחד אם מגיעים אליכם הרבה אנשים לישיבות וביקורים, ולכן עדיף שתחשבו על הזמנת שירותיה של חברה חיצונית.

חברת ניקיון בצפון

מהיום גם תושבי הצפון יכולים ליהנות משירותי דור הפוליש. ממש כמו שירותים שלנו במרכז הארץ דור הפוליש מציעה את שירותיה גם בצפון מאז שפתחה את סניפה באזור. השירותים ניתנים בצפון באיכות גבוה כמו שאנו מספקים בכל איזורי הארץ. חומרים איכותייים, צוות מיומן ומקצועי ללא פשרות.אנחנו מאמינים  בלספק לעובדים את כל הכלים כדי שיעניקו לכם את המענה הטוב ביותר.

דור הפוליש היא לא סתם עוד חברת ניקיון. החברה פועלת ללא לאות לטובתו של הלקוח ודוגלת בתודעת שירות מהטובות בארץ.

חברת ניקיון במרכז

הרי לכם סיפור שלקוח מחיי היום יום של רבים מאיתנו. אתם גרים במרכז ומזמינים עובד ניקיון כדי שלא תצטרכו לטרוח על כך לאחר יום עבודה ותוכלו להקדיש את  כל כולכם לילדים, לחבר או לבעל. במקרה שני אתם מזמינים חברת ניקיון עבור העסק שלכם כדי לשמור עלו נקי ושלעובדים שלכם יעבדו בתנאים הטובים ביותר. החברה  חברת ניקיון במרכז שהזמנתם מבטיחה לכם הרים וגבעות ולבסוף אתם מתאכזבים ומגלים שכמעט כלום לא נקי, חפץ כל שהוא נשבר בעת ניקוי האבק, והכסף ששילמתם לא קיבלתם עליו תמורה. אתם יכולים לנשום עמוק כי הגעתם בדיוק למקום הנכון. 

חברת ניקיון בתל אביב

אם לא מזמן העברתם את העסק שלכם למשרדים גדולים וחדישים באזור המרכז, כדאי שגם תקפידו על הניקיון בהם. זה לא משנה אם כל יום מגיעים חברת ניקיון בתל אביבהרבה לקוחות למשרד שלכם או שהמשרדים משמשים בעיקר אתכם ואת העובדים, כי בכל מקרה הרבה יותר נעים לעבוד ממקום נקי והוא ברמה מאוד גבוהה. מצד שני, איך אפשר להקפיד על כך אם צריך לעבוד כל כך הרבה שעות ביום? זה הרי לא הגיוני שאתם או העובדים תתחילו לנקות אחרי יום עבודה ארוך, ולכן הזמנת שירות של חברה חיצונית זה פתרון טוב.

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all