הסרת שטיחים מקיר לקיר

הסרת שטיחים מתבצעת במקרים של רטיבות או במטרה לחשוף מחדש ריצוף שהוסתר מתחתיהם. 

 

הסרת השטיחים

ניקוי והורדת דבק-מגע

הברקה וחידוש מראה הריצוף מתחת לשטיחים במידת הצורך

 

כל מה שצריך לדעת על הסרת שטיחים מקיר לקיר

טרנד השטיחים מקיר לקיר היה מאוד אופנתי בעבר, אך כיום, עולם החיפוי מציע לנו פתרונות רבים אחרים. אם מתחשק לכם להחליף את השטיחים שלכם המחפים את הרצפה, הבשורה הטובה היא, שהסרת שטיחים מקיר לקיר היא בהחלט אפשרית אך בעזרת חברת ניקיון בצפון.

 

כמה מילים על הסרת שטיחים מקיר לקיר

הסרת שטיחים מקיר לקיר נעשית על-ידי חברות המתמחות בתחום, שיש להן ציוד מיוחד, מאחר שמדובר במשימה לא פשוטה. השטיחים דבוקים לרצפה חזק מאוד עם דבק מיוחד, והסרתם מצריכה מיומנות, טכניקה ושימוש במכשור מיוחד. תהליך הסרת שטיחים מקיר לקיר על-ידי חברה מקצועית מתחיל מהסרה זהירה של השטיח עד לחשיפת הדבק, ניקוי שאריות של דבק ולכלוכים נוספים שנדבקו לרצפה באמצעות מכונת פוליש ייחודית, ולאחר ייבוש הרצפה, קרצוף שלה למען מראה נקי, מריחת ווקס להחזרת הברק לרצפות והברקה נוספת עם מכונת הפוליש.   

 

לא לנסות לעשות את זה לבד

דיירים רבים מתפתים לנסות להסיר את השטיחים מקיר לקיר בעצמם מתוך מחשבה, כי מדובר בפעולה פשוטה המסתכמת בתלישה של השטיח ממקומו. העניין הוא, שכפי שכבר צויין, מדובר בעסק לא כל כך פשוט, שביצועו באופן שרלטני יכול לגרום לפגיעה ברצפות הבית. 

לפיכך, רצוי להיאזר בסבלנות עד למציאת חברת ניקיון במרכז מקצועית שתבצע את המלאכה, לקבוע עם נציגיה מועד לביצוע הסרת השטיחים ולתת לאנשי המקצוע לעשות את העבודה. 

 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216