אשר כרמיאל

על אלחנן מחברת "דור הפוליש" אין לי מילים! איזה שירות נהדר! פניתי אליו לאחר שרכשתי בית חדש בגודל של 180 מ"ר וביקשתי מאלחנן שיגיע לבצע ניקיון יסודי כולל פוליש והברקה כללית של הריצוף, מהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות אדיב ואני מאוד מרוצה. אלחנן הגיע עם מס' אנשי צוות וכל הציוד הנדרש ועמלו על ניקיון הדירה בצורה יסודית ומוקפדת. כל אחד מאנשי הצוות יודע את התפקיד שלו וביחד הם עבדו פשוט מצויין. מעבר למקצועיות, אלחנן בחור אחראי, יום לפני הניקיון הוא יצר איתי קשר לוודא שאני יודע שהוא מגיע ובאיזו שעה, ביצע איתי תיאום ציפיות מלא ועמד בכל מילה שלו. בסיום הבית נראה נפלא ולאלחנן היה חשוב לוודא שאני מרוצה. מומלץ ללא ספק!

רביעי, 01 אוגוסט 2018 08:27
יגאל נהריה

שמי יגאל ואני עובד בחברה שעוסקת בשיקום מבנים, כבר 5 שנים שאני מקשר בין לקוחות שלי לבין אלחנן מחברת "דור הפוליש" ועד היום לא שמעתי אפילו חצי תלונה עליו! מדובר בבתים לפני אכלוס ובתים שמתגוררים בהם דיירים ויש צורך לבצע בהם ניקיון יסודי, פוליש וליטוש - הכל מתבצע על הצד הטוב ביותר! אלחנן מגיע עם הצוות בזמן שקובעים איתם, הם מביאים איתם את כל הציוד הנדרש ומבצעים עבודה יסודית ומקצועית, הם דואגים לעבור על כל פינה בבית - ריצוף, חלונות, ארונות מטבח, כלים סניטריים ועוד.. העבודה מעולה, השירות נהדר וכל עוד הלקוחות שלי מרוצים גם אני מרוצה!

ראשון, 01 יולי 2018 08:27
אנה קיבוץ סאסא

על אלחנן והצוות מחברת "דור הפוליש" יש לי רק דברים טובים להגיד - צוות של חבר'ה רציניים שבאים לעבודה באנרגיות טובות וזה פשוט תענוג לעבוד איתם. פניתי אל אלחנן לצורך ניקיון האודיטורים שבקיבוץ שלנו, עשינו שם שיפוץ גדול והיה צורך לנקות את כל החללים כולל חדרים, משרדים, חדרי שירותים ועוד.. אלחנן והצוות עבדו במשך שבוע שלם, הגיעו כל בוקר בשעות המוקדמות, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש ועבדו ברצינות הנדרשת. צוות רציני שעושה עבודה מכל הלב, לא מחפפים ולא מורחים את הזמן - אין דברים כאלה! בסיום העבודה אלחנן עבר איתי על כל מה שביצעו ווידא שאני מרוצה ושבעת רצון! אחלה שירות! מומלץ!

שישי, 01 יוני 2018 08:26

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all