פטנטים בתחום ניקיון הבית
ניקיון הבית הוא אחת מהפעולות התחזוקתיות החשובות ביותר, שיבטיחו שהות נעימה, רגועה ונינוחה בבית שלנו. בהתקרב חג הפסח, שניקיונות הבית הם חלק בלתי נפרד מההיערכות לקראתו, קבלו רשימה של כמה פטנטים וטיפים בתחום ניקיון הבית, למען ניקיון יעיל ואפקטיבי.  

כמה טיפים מקוריים, שבטח לא הכרתם, לניקיון מוצלח של הבית


טיפים מחברת ניקיון בצפון

 

1) הבית שלנו מלא בפינות קטנות שצברו אבק ולכלוך, ושקשה מאוד להגיע אליהן. מה עושים? גייסו את מברשת השיניים שלכם לטובת הניקיון. 7859520 mמסילות החלונות, כלים קטנים במיוחד או דפנות של מקרר- מברשת השיניים שלכם תעשה את העבודה בכל המקרים הללו. לא לשכוח, כמובן, בסוף הניקוי לזרוק אותה לפח, כדי שלא תשתמשו בה בטעות לצחצוח השיניים. 

2) כאשר אתם מגיעים לשלב שטיפת הרצפה, רצוי לעשות את זה בעזרת מים חמים. מים חמים מסירים כתמים, פירורים ושאריות לכלוך שנדבקו לרצפה בצורה יעילה יותר. כדי להימנע מכוויות, וודאו שהמים אינם חמים מידי. 

3) ניקוי יעיל של כפות עץ, שבדרך כלל נדבקות אליהן שאריות של מזון המסרבות להיפרד לשלום, ניתן לבצע באמצעות הנחתן של הכפות במשך מספר שעות בתמיסה של מי סודה לשתייה. 

בסודה לשתייה ניתן להשתמש ביעילות גם בשירותים. פזרו אותה ביחד עם קצת חומץ בתוך האסלה והתחילו לשפשף. 

4) כדי לנטרל ריחות לא נעימים בבית תוכלו להניח בצלוחית קפה שחור טחון או סודה לשתייה. על מנת להפיץ ריחות נעימים במיוחד, רצוי לקנות מפיץ ריח בטעם המועדף עליכם. 

להזמנת שירותי ניקיון במרכז צרו איתנו קשר.

 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216