מתוך משימות שונות שיש לכל אחד מאיתנו בחיים, בהחלט ניתן לומר שהמשימה של ניקיון הביתה לא קלה לכולנו. אומנם זה נכון שיש מי שאוהב לעשות זאת ויש גם מי שיזמין מנקים מקצועיים, אך הרבה אנשים ינסו לעשות זאת לבד, כל אחד בגלל השיקולים שלו. זה נשמע לכם מוכר כי גם אתם מנקים בכוחות עצמכם? אם כך, כדאי שתעיינו במאמר שלפניכם כי הוא כולל מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם בניקיון.

הטיפים שיסדרו לכם את החיים

 

1. שטיפת רצפות: לפני שמתחילים לשטוף כדאי לטאטא בצורה רצינית ואפילו לשאוב את הבית כולו. זה מאריך את זמן העבודה אך זה משפר אותה פלאים. בנוסף, כדאי לעשות שימשו בחומר איכותי לשטיפת הרצפות ומומלץ לבדוק שהוא אכן מתאים לסוג הרצפות שיש לכם בבית. 

2. ניקוי התריסים והחלונות: רוב אנשים לא אוהבים את העבודה הזאת כי היא לוקחת זמן רב והיא סיזיפית מאוד. עם זאת, כדאי לכם לנסות את שיטת "הגרב". גרבו גרב על כף היד, טבלו אותו במים עם סבון ונקו כך שלב אחרי שלב בתריס, התוצאות מרשימות!

3. ניקוי שטיחים: כל מי שיש לו שטיחים בבית יודע שזה נהדר, אך זה גם מוסיף לא מעט עבודה. חשוב לנקות את השטיחים בבית על בסיס קבוע, לשאוב אותם ולנסות להוציא מהם כמה שיותר אבק ולכלוך. אם יש לכם חיית מחמד בבית מומלץ לעשות שימוש במטאטא מיוחד כדי להוציא את השערות כי זו שיטה יעילה שמוכיחה את עצמה היטב.

 

לכולנו תמיד יש דברים טובים יותר מאשר לנקות, אך אתם תראו שככל שתתמידו יותר בנושא כך הבית יהיה נקי יותר ובוודאי תיהנו מהתוצאות. 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 072-3954216